O nás

Trochu viac o našej realitnej kancelárii

Realitná kancelária NONSTOP Reality bola založená v roku 2010. Pracovníci – makléri majú bohaté skúsenosti v obore, získané dlhoročnou praxou a neustálim zdokonaľovaním sa – absolvovaním rôznych školení, v oblastiach pôsobenia na realitnom trhu a spôsoboch financovania kúpy nehnuteľností pre klientov. Filozofiou našej realitnej kancelárie je maximálne seriózny prístup a hlavne maximálne spokojný zákazník.

Realitná kancelária NONSTOP – Reality poskytuje profesionálne služby v oblasti nehnuteľností. Neponúkame len reality v Trenčíne, ale zameriavame sa aj na obchodovanie s realitami v celom Trenčianskom kraji a čo viac aj po celom Slovensku. Naša realitná kancelária dokonale pozná trh s nehnuteľnosťami a dokáže veľmi pomôcť pri výbere akejkoľvek nehnuteľnosti, o ktorú máte záujem.

Makléri

Portfólio našej realitnej kancelárie je neuveriteľne široké, okrem predaja a prenájmu bytov a domov sa orientuje aj na obchodovanie s chatami, alebo inými budovami. Orientuje sa tiež aj na komerčné objekty, ako sú priestory na výrobu, alebo obchodovanie, kancelárie, sklady alebo haly.

Vízia spoločnosti

Byť uznávanou, rešpektovanou a najvyhľadávanejšou realitnou kanceláriou pôsobiacou v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností.

Poskytovať našim zákazníkom kvalitný a komplexný servis v rámci zabezpečenia predaja a prenájmu nehnuteľností s možnosťou využitia nadštandardných doplnkových služieb.

Poskytovať našim zákazníkom kvalitnú a nadštandardnú poradenskú a vzdelávaciu činnosť v oblasti trhu s realitami.

Vytvárať pre našich zamestnancov prostredie, ktoré ich bude motivovať k rozvoju realitnej kancelárie.

Rozvíjať vzájomne výhodnú obchodnú spoluprácu s významnými a mienkotvornými subjektmi na trhu s nehnuteľnosťami.

Rozvíjať obojstranne prospešné partnerské, dodávateľské a odberateľské vzťahy.

Naša kancelária

Kancelária
Kancelária

Pozrite si aktuálnu ponuku nehnuteľností!