Detail nehnuteľnosti

Predaj bytov v novostavbe v Trenčíne - Trenčín - Trenčiansky kraj

  • B-BYT
  • img_67381 (1)
  • A-BYT

ID nehnuteľnosti : E87

Predaj €77.700 - 2 izbový byt
55 m 2 1 x kúpeľňa 1 x garáž Tlačiť

Ponúkame na predaj 2 – 3izbové byty v novostavbe na rohu Kožušníckej a Bavlnárskej ulici v Trenčíne.
Neďaleko bytovky sa nachádza detské ihrisko a rodinné domy. Bývanie v bytovke je teda ideálne pre rodiny. Bytovka pozostáva zo štyroch poschodí, kde na každom z nich sa nachádzajú 4 byty. Celkovo tu teda je 16 bytov. Bytovka ponúka aj bezproblémové parkovanie. K bytu je možné si zakúpiť aj jednu zo štrnástich parkovacích státí.
K bytom je možné dokúpiť aj samostatné garáže.
– 11 garáží o rozmeroch 15m²
– 3 garáže o rozmeroch 18,8m²

VYBAVENIE BYTOV

Každý byt má k dispozícii 2 balkóny s nerezovým zábradlím. Kúrenie v bytoch je samostatné, cez kondenzačný kotol, ktorý zabezpečí minimálne mesačné náklady. Bezpečnostné vchodové dvere sú značky Sherlock K330/3. V bytoch sa tiež nachádza rozvod na telefón, satelitnú televíziu, a v budúcnosti sa plánuje optika. Prístup na poschodie je cez výťah. Každý byt má samostatnú kúpelňu a samostatné WC.
O BYTOCH
16 bytov na 4 poschodiach. Byty sú značené podľa poschodia 1-4 a písmenom A-D podľa typu bytu. Grafické znázornenie na obrázku nižšie.garáží.

Cena zahŕňa kompletný právny servis aj s návrhom na vklad.Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta

www.bytovkanarohu.sk

Mapa nehnuteľnosti

Mohlo by vás zaujímať