Penzión pri Zelenej vode na predaj

Cena:
2 900 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Obec: Nové Mesto nad Váhom
Kategória: Hotely a reštaurácie
Druh: hotel, penzion
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
ID inzerátu: 3744346
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Nonstop reality ponúka na predaj penzión Adriana situovaný v rekreačnom areáli jazera Zelená Voda v Novom meste nad Váhom a pozemkom s rozlohou 3765 m2.

Zelená voda je veľmi vyhľadávaná rekreačná lokalita, kde ľudia môžu hrať tenis, kúpať sa, bicyklovať, padlbordovať, turistikovať, campovať a venovať sa veľa ďalším športovým a iným aktivitám. Penzión ma výbornú polohu, diaľničný prípoj je vzdialený len pár km a je to na pol ceste smer Bratislava-Žilina.
Z okolitých atrakcii tu nájdeme Čachtický hrad, hrad Beckov, hrad Tematín, či lyžiarske stredisko Kálnica.

Vstup do penzión je cez recepciu z ktorej sa ďalej pokračuje vpravo do reštauračnej časti a naľavo do ubytovacej časti.

Reštaurácia je rozdelená na dve časti s kapacitou 150 ľudí, súčasťou je aj vonkajšia terasa v príjemnom prírodnom prostredí a taktiež banketka. Okrem výborného jedla Vám tu radi zorganizujú akýkoľvek event ako napr. rodinné oslavy, firemné večierky, či dokonca aj svadbu.

Ubytovacia časť ponúka na výber 2-lôžkové izby so samostatnými posteľami ako aj s manželskými, kúpeľňou, balkónom, niektoré izby majú dokonca vlastnú kuchynku, a dva apartmány,, ktoré majú taktiež samostatnú kuchyňu a veľkú terasu orientovanú na západ. Kapacita penziónu je pre 45 ľudí.

K dispozícií je parkovisko monitorované kamerovým systémom s kapacitou 30 miest.
Penzión prešiel v roku 2018 kompletnou rekonštrukciou.

IS: penzión je napojený na obecnú kanalizáciu, obecnú vodu s možnosťou pripojenia objektu na vlastnú studňu, kúrenie peletovými kotlami, elektrina + fotovoltaika a solárne panely, ktoré pokryjú zhruba 40% spotreby energie.

Uvedená cena zahŕňa právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, správne poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, notárske poplatky a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky, osobná asistencia makléra počas celého procesu predaja až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy energií na príslušných úradoch.

Maklér:

makler
NONSTOP Reality
0907737103
info-ZVNC-nonstop-reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.