Na predaj rodinný dom na podnikanie v centre

Cena:
169 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Trenčín
Ulica: centrum
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 421 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
ID inzerátu: 3744345
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Nonstop reality ponúka na predaj excluzívne rodinný dom v centre Trenčína.
Dom je tvaru obdĺžnika so sedlovou strechou a podpivničením. Ide o rodinný domv súvislej zástavbe. Vstup do domu je riešený z vonkajšieho podbránia a schodiska.
Rodinný dom je napojený na vodovod,kanalizáciu, elektrickú energiu, plynovod.
Dispozične rodinný dom pozostáva:
1.PP pozostáva z viacerých vstupov z exteriéru, kde 1. časť je tvorená podbráním, smaostatným WC, kotolňou, pivnicoua skladom.2.a3. časťje tvorená 2 miestnosťami.
1.NP, ktoré tvorí: schodisko na 1. NP je pavlač predsieň, obytná izba, samostatné WC, kúpeľňa, kuchyňa, komora, obývacia izba a spálňa, do ďalšej časti je prechod cez chodbu do dvoch izieb, ktoré slúžia ako sklady.
Základové konštrukcie sú zhotovené ako základové pásy bez zhotovenej vodorovnej a zvislej izolácie.
Strop je klembový, drevený s trámami. Strecha je sedlového tvaru, väznicová so stĺpikmi s krytinou z keramickej jednodrážkovej tehly, klampiarske konštrukcie strechy sú z pozinkovaného plechu.
Schodisko je železobetónové monolické s povrchovou úpravou cementového poteru. Okná sú drevené dvojité. Dvere sú rámové s výplňou.
Podlahy v obytných miestnostiach sú tvorené drevenou dlážkovicou s kobercami v ostatných miestnostiach sú tvorené lepeným PVC alebo z keramickej dlažby.
Vybavenie kuchyne pozostáva z kuchynskej linkyn na báze dreva, smaltovaného dresu s batériami, plynového 4-horákového sporáku a keramického obkladu.
Vybavenie kúpeľne pozostáva z klasickej vane, keramického obkladu po obvode miestnosti.
Vykurovanie je ústredné z plynového kotla. Ohrev TUV je riešený zásobníkom.Vnútorné rozvody vody sú zhotovené z pozinkového potrubia kanakizácia je zhotovená z kameninového potrubia. Elektroinštalácia je svetelná s poistkami. Vnútorný rozvod zemného plynu je vybudovaný ku kotlu a ku sporáku.
Dom sa nachádza blízko kompletnej občianskej vybavenosti cca 3 min na námestie.
Uvedená cena zahŕňa právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, správne poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, notárske poplatky a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky, osobná asistencia makléra počas celého procesu predaja až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy energií na príslušných úradoch.

Maklér:

makler
Erika Tóthová RSc.
0907737103
erika-ZVNC-nonstop-reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.