INVESTUJTE DO NEHNUTEĽNOSTI V DUBAJI viac na www.nonstopluxury.sk

Cena:
330 000,00 €
Krajina: Spojené Arabské Emiráty
Lokalita: Dubaj
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: vo výstavbe
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 3744332
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám možnosť nájsť vhodnú nehnuteľnosť v DUBAJI.

Ponúkame širokú paletu domov a víl v Dubaji. Od radovej zástavby po luxusné vily, plávajúce domy. Dubaj ponúka dynamiku mesta, oddych na pláži alebo relax na golfe.

Tento projekt je navrhnutý tak, aby vás zaujal všetkým, čo ponúka. Je navrhnutý s ohľadom na potreby obyvateľov a zároveň ponúka pozitívnu atmosféru, inšpiráciu a pocit spolupatričnosti. Výstavba predstavuje miesto plné pulzujúcej kultúry, moderného štýlu a tradičného pokoja. Každá rezidencia je starostlivo navrhnutá tak, aby vyhovovala vášmu vycibrenému vkusu a sofistikovanosti. Elegantný a moderný obytný priestor vám vydláždi cestu k dokonalému bývaniu.

Obyvatelia zažívajú luxusné bývanie a prírodné prostredie. Využite výhody jednej z najvyhľadávanejších oblastí pri kúpe svojho budúceho domu. Nachádzajú sa tu obchodné, rekreačné a obytné zóny, ako aj nákupné centrum, cyklistické chodníky a malebné piknikové oblasti.

Umiestnenie

Nachádza v štvrti Sobha Hartland 2, kde je všetko na dosah ruky. V blízkosti dôležitej diaľnice Ras Al Khor je Sobha One malým skrytým svetom. Preto sa domov nikdy nedostanete rýchlejšie. Keď sa obzriete späť, pozrite sa na sever k pokojným vodám zálivu. Ďalej na sever na horizonte atraktívny výhľad na Burj Khalifa, Creek Tower na severovýchode a Downtown na západe. Tu sa nachádza mnoho kľúčových pamiatok a cieľov, ktoré sú v blízkosti lokality.

Kolekcia víl bola navrhnutá tak, aby odrážala cieľ ponúknuť obyvateľom príležitosť dosiahnuť nové výšky a užiť si bezprecedentnú úroveň pohodlia a súkromia.


Najvyššia úroveň pozornosti k detailom a starostlivosti bola umiestnená tak, aby obyvateľom poskytla zážitok zo životného štýlu „haute couture“ v každom zmysle.

V projekte sídlia štyri komunity so štyrmi rôznymi životnými štýlmi s viac ako 10 plánmi jednotiek na výber, od mestských elegantných 4-izbových mestských domov až po majestátne sídla so 4 alebo 5 spálňami, ako aj vily na mieru.

VIAC O NEHNUTELNOSTIACH V DUBAJI najdete na : https://www.nonstopluxury.sk/

Maklér:

makler
Erika Tóthová RSc.
0907737103
erika-ZVNC-nonstop-reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.