INVESTUJTE DO NEHNUTEĽNOSTI V DUBAJI viac na www.nonstopluxury.sk

Cena:
135 000,00 €
Krajina: Spojené Arabské Emiráty
Lokalita: Dubaj
Kategória: Byty
Druh: 1 izbový byt
 
Podlahová plocha: 60 m2
Stav objektu: projekt
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 3744331
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám možnosť nájsť vhodnú nehnuteľnosť v DUBAJI.

Ponúkame širokú paletu apartmánov, domov a víl v Dubaji. Od radovej zástavby po luxusné vily, plávajúce domy. Dubaj ponúka dynamiku mesta, oddych na pláži alebo relax na golfe.

Jeden z projektov ponúka luxusné obytné veže, ktoré pozostávajú z 1 až 4-izbových apartmánov a 2 až 4-izbových duplexov. Vychutnajte si pokojné útočisko pred rušným mestom, kde sa príroda snúbi s luxusným bývaním a komunita sa spája, komunikuje a inšpiruje ostatných.


Tento projekt je navrhnutý tak, aby vás zaujal všetkým, čo ponúka. Je navrhnutý s ohľadom na potreby obyvateľov a zároveň ponúka pozitívnu atmosféru, inšpiráciu a pocit spolupatričnosti. Výstavba predstavuje miesto plné pulzujúcej kultúry, moderného štýlu a tradičného pokoja. Každá rezidencia je starostlivo navrhnutá tak, aby vyhovovala vášmu vycibrenému vkusu a sofistikovanosti. Elegantný a moderný obytný priestor vám vydláždi cestu k dokonalému bývaniu.

Obyvatelia zažívajú luxusné bývanie a prírodné prostredie. Využite výhody jednej z najvyhľadávanejších oblastí pri kúpe svojho budúceho domu. Nachádzajú sa tu obchodné, rekreačné a obytné zóny, ako aj nákupné centrum, cyklistické chodníky a malebné piknikové oblasti.

Vlastnosti a vybavenie

Projekt má pre každého niečo, vrátane nebeskej záhrady, posilňovne, 4 tematických dvorov a golfového ihriska. V dnešnom rýchlom svete je čoraz dôležitejšie nájsť spôsob, ako si oddýchnuť. Vydajte sa na pokojnú prechádzku alejami lemovanými stromami, cvičte skupinovú jogu na terasách alebo sa prechádzajte záhradami. A keď potrebujete načerpať nové sily, vychutnajte si jedlo v grile a jedálni alebo si pozrite film pod hviezdami na našom filmovom plátne. S rodinou a priateľmi tu môžete stráviť svoj vzácny čas.

Sú tu štyri tematické nádvoria, ktoré sú navzájom prepojené. Výstavba sa nachádza v Sobha Hartland a má viacero súkromných vonkajších ústupkov a sviežich záhradných priestorov, ktoré dotvárajú celkovú estetiku. Má prvotriedne golfové ihrisko s 18 jamkami, z ktorých každá je starostlivo navrhnutá. Je to ideálny spôsob, ako si užiť po dlhom dni v práci. Veď nie je nič lepšie ako zahrať skvelú hru na slnkom zaliatej fairwayi. Klubovňa je vybavená najlepším zariadením a terasou s výhľadom na zeleň.

Umiestnenie

Nachádza v štvrti Sobha Hartland 2, kde je všetko na dosah ruky. V blízkosti dôležitej diaľnice Ras Al Khor je Sobha One malým skrytým svetom. Preto sa domov nikdy nedostanete rýchlejšie. Keď sa obzriete späť, pozrite sa na sever k pokojným vodám zálivu. Ďalej na sever na horizonte atraktívny výhľad na Burj Khalifa, Creek Tower na severovýchode a Downtown na západe. Tu sa nachádza mnoho kľúčových pamiatok a cieľov, ktoré sú v blízkosti lokality.
Výhody
Rýchly prístup do Palm Jumeirah, do prístavu Dubai Marina, k mrakodrapu Burj Al Arab, do nákupného centra Mall of Emirates a do Dubai Media City.

Exkluzívne vonkajšie obytné priestory s výhľadom na Palm Jumeirah a rozsiahly horizont.
Vo vstupnej hale je k dispozícii exkluzívna kaviareň S s gurmánskymi jedlami.
Séria automatizovaných inteligentných funkcií a najmodernejších, bezkontaktných, vysokorýchlostných výťahov.
Inteligentné WC a nadrozmerná magická zrkadlová TV s výhľadom na vaňu a sprchovací kút.
Luxusné dubové podlahy v tvare V a povrchové úpravy dverí z dubového dreva do izieb.

VIAC O NEHNUTELNOSTIACH V DUBAJI najdete na : https://www.nonstopluxury.sk/

Maklér:

makler
Lada Serišová
0905621752
lada-ZVNC-nonstop-reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.