Na predaj chata v chatovej oblasti v Luborči

Cena:
61 500,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Nemšová
Ulica: Ľuborčianska
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 29 m2
Plocha pozemku: 348 m2
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 3744297
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Nonstop reality Vám ponúka na predaj chatku s kaskadovitým pozemkom v obci Nemšová, časť Ľuborča. Pozemok sa nachádza v tichej, chalupárskej oblasti mimo zastavaného územia. Rozloha pozemku je 348 m2, chata o rozlohe 29m2.
Ku pozemku vedie asfaltová cesta zo spodnej strany pozemku a spevnená cesta z hornej strany chaty. Pozemok sa nachádza v miernom svahu, upravený kaskadami do rovín. Spodná rovina je využívaná ako zeleninová záhrada s úrodnou pôdou, vyššie je udržiavaný trávnik s ovocnými drevinami. Horná kaskada je pod chatkou a tam sa nachádza skleník. Ku pozemku sú prístupové cesty zospodu aj zvrchu, obe s možnosťou zaparkovania vozidla. Pozemok má elektrickú prípojku 230V a vyvŕtanú vlastnú studňu s pitnou vodou a obecný vodovod. Na udržiavanie odpadných vôd je na pozemku septik.
Záhradná chatka pozostáva z kuchyne v spodnej časti chaty , obývačky, spálne ma poschodí, skladu a WC so splachovaním. Kúpeľňa prechádza rekonštrukciou je pred dokončením, je v nej zavedená voda a elektrika.
V zimných mesiacoch je možnosť vykurovania pevným palivom v krbe, ktorý sa nachádza v obývačke a v kachliach v kuchyni. Okná sú drevené, strecha je
kombinovaná plech so šindeľom.
Pozemok so záhradnou chatkou sa nachádza v malebnej prírode s množstvom turistických príležitostí, alebo turistických atrakcií, ako Rozhľadňa Trenčianska Závada, Gazdovstvo Uhliská či Ranch13.
Záhradná chatka je taktiež vhodná pre pobyt rodín s deťmi v tichej, dedinskej oblasti. Na pozemku je altánok na oddych, priestor na grilovanie a bazén.

Uvedená cena zahŕňa právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, správne poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, notárske poplatky a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky a osobná asistencia makléra počas celého procesu predaja až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy energií na príslušných úradoch.

Fotografie sú majetkom realitnej kancelárie.

Maklér:

makler
Erika Tóthová RSc.
0907737103
erika-ZVNC-nonstop-reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.