Na predaj pozemok v Trenčianskych Tepliciach vhodný na stavbu chatky alebo montovaného domu

Cena:
48,00 €/m2
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Trenčianske Teplice
Ulica: SNP
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 1159 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 3744286
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemok - záhrada v TrenčianskychTepliciach.
Pozemok je umiestnený v zastavanom území obce. Jeho rozloha je 1159m2. Šírka pozemku je zo spodnej strany 9m2 tá časť je svahovitá s náletovou burinou a pod horou sa rozširuje na 15m2 kde je pozemok už len v miernom svahu. V tejto časti je možné postaviť chatku, alebo montovaný dom.
Prístupová cesta je z hory a aj zo sídliska. Elektrická prípojka je neďaleko pozemku. Na pozemku v minulosti bola studnička , ktorú je treba obnoviť.

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Zahŕňa kompletný právny servis (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdávací protokol, právne poradenstvo) overovanie podpisov, úhrada kolkov vo výške 66,-Eur pre kúpne zmluvy, províziu realitnej kancelárie a osobná asistencia makléra počas celého procesu predaja až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy energií na príslušných úradoch.kancelárie a osobná asistencia makléra počas celého procesu predaja až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy energií na príslušných úradoch.

Maklér:

makler
Erika Tóthová RSc.
0907737103
erika-ZVNC-nonstop-reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.