Na prenájom obchodné, kancelárske priestory i salóny v Nemšovej

Cena:
1,00 €/mesiac
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Nemšová
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 1
Podlahová plocha: 1 m2
ID inzerátu: 3744198
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom administratívnu budovu v centre obce Nemšová.Je to zrekonštruovaná budova s vlastným centrálnym kúrením, novou fasádou, elektronickým vrátnikom, kamerovým systémom. Priestory sú ideálne pre obchodnú činnosť, kancelárske priestory a salóny. Jeden z priestorov je špeciálne predpripavený ako priestor pre pedikúru. Budova je dvojposchodová, priestory sa prenajímajú na 2 poschodí. Na chodbe sú toalety ženy i muži, priestor pre kuchynku. Sú nové plastové okná, plávajúce podlahy, vlastné merače elektriky, parkovanie je za budovou. V blízkosti je mestský úrad, škola, škôlka, kostol, kompletná občianska vybavenosť.V ponuke je päť priestorov a prenajímajú sa individuálne a je možné prenajať pre firmu aj celé poschodie.
Prenajíma sa:
- priestor so štyrmi oknami a veľkým množstvom svetla vhodný ako kancelária, salón, masérsky salón s rozlohou 25m s kúpeľňou so sprchovým kútom a WC. Cena za priestor je 1 €/mesiac + 50€ energie.
-priestor s atypickým tvarom a rozlohou 50m ideálny ako priestranná kancelária s pekným výhľadom. Cena priestoru je 270€ + 67€ energie.
-priestor vhodný ako salón pedikúry. Teraz počas obdobia covidu je motivačná cena (v tomto období si to môže nový majjiteľ pripraviť, upraviť podľa seba) 100€ + 60 energie do oficiálneho povolenia otvorenia salónov a potom bude bežná cena 240€ + 60€ energie
-priestor vhodný na klasickú kanceláriu, alebo salón v cene mesačného nájmu 170€ + 50€ energie
-priestor vhodný aj na reprezentatívne účely, napr. notárska kancelária, alebo call centrum. V súčasnej dobe sa tam nachádzajú koženné sedačky, je svetlý, priestranný s rozlohou 50m, nájom je 270€ + 64 energie.
Odporúčam najmä kôli lokalite, polohe vrámci obce, kôli bezproblémovému parkovaniu a celkovo atraktivite priestorov. V prípade o viac info, alebo dohodnutiu obhliadky ma kontaktujte na 0917828921.

Maklér:

makler
Andrea Bellová
0917828921
ada-ZVNC-nonstop-reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.