Stavebný pozemok

Cena:
125,00 €/m2
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Trenčianske Teplice
Ulica: Červené Kopanice
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 600 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 3744194
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predáme krásne slnečné pozemky určené na výstavbu rodinných domov v Trenčianskych Tepliciach - Mestká časť Červené Kopanice s pekným výhľadom na mesto. Pozemky sa nachádzajú pod lesom v intraviláne obce a preto sa dajú využiť na výstavbu rodinných domov k čomu je aj platné vyjadrenie stavebného úradu ale aj na stavbu chaty.
Celková rozloha pozemku je 2450m2, ale dá sa rozdeliť na tri stavebné pozemky. Priamo cez pozemok sú vedené elektrické, plynové, vodovodné prípojky , kanalízácia. Prístupová cesta je spevnená vo vlastníctve obce a vedie priamo k pozemkom.

Trenčianske Teplice je rozvinuté mesto s kompletnou občianskou vybavenosťou, nachádzajú sa tu obchody, školy, škôlky, reštaurácie, lekárne, autobusové spojenie.. Zároveň je to oblasť bohatá na turistické a rekreačné možnosti.....je tu známe kúpalisko Zelená žaba, kúpele , historická električka.

Uvedená cena zahŕňa kompletný právny servis aj s poplatkom na kataster.
Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta

Odporúčam vidieť!

Maklér:

makler
NONSTOP Reality
0907737103
info-ZVNC-nonstop-reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.