Stavebný pozemok v obci Chocholná - Velčice

Cena:
dohodou
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Chocholná-Velčice
Ulica: Vedlajsia
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 0 m2
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 66
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame vám na predaj slnečné pozemky určené na výstavbu rodinných domov v obci Chocholná -Velčice s výhľadom na Inovec blízko najznámejšieho trenčianskeho vodného prameňa pri Malej Chocholnej známy ako "chocholanská kyselka".
Pozemky sa nachádzajú v intraviláne obce a preto sa dajú využiť na výstavbu rodinných domov (k čomu priložíme aj vyjadrenie stavebného úradu obce Chocholná Velčice) je to vhodná príležitosť pre developérov, ale aj na stavbu chaty poprípade priemyselné účely.
Celková rozloha je cca 2951 m2 s možnosťou odkúpenia vcelku, alebo rozdeliť na viac stavebných pozemkov podľa záujmu klienta. Priamo k pozemku vedie spevnená prístupová cesta. Elektrické siete sú vo výstavbe.
Pozemok je v osobnom vlastníctve - voľný ihneď.

Obec Chocholná-Velčice sa nachádza na pravom brehu Váhu v trenčianskej kotline, asi 9 km na juhozápad od Trenčína odkiaĺ sa dá pripojiť na diaľnicu D1. Zo severozápadu je chránená pohorím Biele Karpaty. Kataster obce tvorí .pás územia od Váhu až po štátnu hranicu s Českou republikou. V okolí obce je výnimočná možnosť rekreácie ako hubárčenie, turistika a aj cykloturistika. Krajinnými dominantami tohto územia sú najmä vrcholy Bošáckych bradiel, Tlstá hora Sokolí kameň, Skalický vrch, a hlavný hrebeň Bielych Karpát - Kykula
Uvedená cena je konečná nenavyšuje sa! V cene je zahrnuté hypotekárne poradenstvo, provízia realitnej kancelárie, vyhotovenie kúpnych zmlúv a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.
Excluzívne iba u nás!

Maklér:

makler
Erika Tothova
0907737103
erika-ZVNC-nonstop-reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.