Stavebný pozemok

Cena:
dohodou
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Trenčianske Teplice
Ulica: Červené Kopanice
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 2200 m2
Vodovod: na pozemku
Elektrina: na pozemku
Plyn: na pozemku
Kanalizácia: na pozemku
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 65
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame vám na predaj slnečné pozemky určené na výstavbu rodinných domov v Trenčianskych Tepliciach - mestká časť Červené Kopanice s pekným výhľadom na mesto. Pozemky sa nachádzajú pod lesom v intraviláne obce a preto sa dajú využiť na výstavbu rodinných domov (k čomu priložíme aj vyjadrenie stavebného úradu obce Trenčianske Teplice), ale aj chaty alebo na hospodárske účely. Celková rozloha je cca 2200 m2 s možnosťou odkúpenia v celku, alebo rozdeliť na viac stavebných pozemkov podľa záujmu klienta .Priamo cez pozemok sú vedené elektrické, plynové, vodovodné prípojky,kanalizácia a verejné osvetlenie. Prístupová cesta je spevnená vo vlastníctve obce vedie priamo k pozemku. Aj keď je prístupová cesta na pozemok mierne do svahu samotné pozemky sú rovinaté.
Pozemok je v osobnom vlastníctve, voľný ihneď.
Cena za m2 je 125 €
Trenčianske Teplice je rozvinuté mesto s kompletnou občianskou vybavenosťou, nachádzajú sa tu obchody, škola, škôlka, reštaurácie, lekárne, veľmi dobré autobusové spojenie.. Zároveň je táto oblasť bohatá na turistické a rekreačné možnosti... známe kúpele Trenčianske Teplice, kúpelisko Zelená žaba, historická elekttrička...
Uvedená cena je konečná nenavyšuje sa! V cene je zahrnuté hypotekárne poradenstvo, provízia realitnej kancelárie, vyhotovenie kúpnych zmlúv a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.
Excluzívne iba u nás!

Maklér:

makler
Erika Tothova
0907737103
erika-ZVNC-nonstop-reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.