Na predaj rodinný dom v Nemšovej

Cena:
160 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Nemšová
Ulica: Mládežnícka
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 6
Podlahová plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 600 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 33
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj dom v obci Nemšová,
Rodinný dom je usadený v rovinatom teréne. Je situovaný v centre mesta Nemšová a je napojený priamo na verejnú komunikáciu.
Dom bol daný do užívania v roku 1984 je trojpodlažný bez podzemného podlažia s rovnou strechou. Dom bol v roku 2017 čiastočne prerobený na dva samostatné 4 izbové byty.
Je odizolovaný proti zemnej vlhkosti. Postavený z tehloívých tvárnic v hrúbké do 400mm.
Fasáda nie je zateplená. Omietky vonkajšie sú striekaný brizolit. V interiéri sú v izbách laminátové plávajúce v ostatných izbách je keramická dlažba. Vykurovanie domu je zabezpečené pre prízemie s pecou na pevné palivo, pre prvé poschodie je nový plynový kotol PROTHERM, pre najvyššie poschodie je nový kotol BUDERUS. Všetky kotly súžia aj na ohrev TÚV. Vykurovacie médium je v nových medených rozvodoch vedené do nových panelových rádiatorov s termoregulačnými hlavicami. Elektroinštalácia svetelná aj motorická s automatickým ističom. Na každom poschodí sú kuchyne. Na prízemí je letná kuchyňa, a na druhom a tretom sú nové kuch. linky vybavené štandartnými predmetmi.Dom je napojený na všetky verejné siete vodovodu, elektriny, plynu a kanalizácie.Pred domom v priestoroch prízemia je spojená dvojgaráž. V dome sú dve kúpeľne so zabudovanými vaňami, umývadlami.Každý byt domu má vlastné samostatné WC. Na prízemí je tiež kúpeľňa. Dom má takmer po celom priečelí lóggiu na každom poschodí a po jednom balkóne smerom do záhrady. Vstupy do bytov sú z bezpečnostnými dverami. Dom je vhodný aj na podnikanie alebo ako dva samostatné byty.
Uvedená cena zahŕňa kompletný právny servis aj s poplatkom na kataster.
Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta.

Maklér:

makler
Erika Tothova
0907737103
erika-ZVNC-nonstop-reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.